| Blablablablablablablablabla a întrebat:

am o intrebare, mi-am cumparat o tableta cu android 4.0 si nu stiu cum sa imi descarc jocuri de genul: ninja fruits sau angrybirds. Ma puteti ajuta Va rog?

3 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Depinde daca ai wi-fi in casa sau daca esti la bloc cineva poti sa ii spui sa iti deea parola si poti sa intri pe net.
Daca ai internet pur si simplu la Market.

| LaLooxD a răspuns:

Intri pe android market, scrii la search fruit ninja sau angry birds(care versiune iti place) si de acolo este destul de usor happy

| thed01 a răspuns:

Daca esti conectat la internet. intra de pe tableta peun cont de google[ Gmail] si intra pe google play. apoi intri pe pc pe google play logat cu Gmail-ul care ai intrat pe tableta
apoi cand ii dai de la pc install. daca esti connectat la internet cu tableta o sa ti le trimita tongue. sunt in google play multe jocuri free tongue