| Quazar a întrebat:

Salut vreau si eu sa descarc gta san andreas dar cu mod fast and furios sau luxury adica sa il descarc cu modul instalat se poate sa lasati un link de unde sa-l iau?big grin

Răspuns Câştigător
| genTlemeNNN a răspuns:

Gta san andreas nu il poti lua direct modat. Va trebuii sa ti-l modezi pe parcurs tu singur.Nu este greu dar sunt tutoriale pe youtube.Iti recomand sa nu il modezi. De ce? Deoarece vei avea un lag (jocul merge in reluare pentru cine nu stie)imens si nu te vei mai putea juca cum trebuie. Iti recomand sa nu ti-l modezi joaca-te asa cum este.

1 răspuns:
| 423x a răspuns:

Da asta-i adervarat ascultal si fa cum zice si eu aveam masini si mergea cu lag hoho inca ce lag asa lasa-l simplu!