| unknown3243 a întrebat:

Vreau si eu modul la gta san andreas sa il fac gta 4 cat de cat lasati link.

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Esti genul de expert de cartier...
Si ce mama draq avantaje ai daca faci din san andreas gta 4?
O sa fie bazat pe aceeasi platforma, ma indoiesc ca o sa poti schimba harta si vei avea parte de aceeasi grafica...
Las-o moarta...

| drAn3 a răspuns:

Imposibil. Nu poti face gta san andreas in gta 4, e cu totul si cu totul alt joc.
Daca vrei moduri pentru san andreas, cauti pe gta insider, daca vrei te invat eu cum sa faci. Aveam de la cele mai tari masini, lambourghini, ferarri mercedes etc, la mici schimbari prin casa, gen pat cu southpark, bucatarie in stil rammstein, pe plaja prosoape cu coca cola si playboy, panouri publicitare, etc.
Si cea mai tare chesti, am facut desertul din orasul 3 in zapada laughing dagam cheat pentru ploaie si ningea. Am vrut sa-mi pun si snowboard, dar nu mi-a iesit, l-am busit de cateva ori si m-am lasat.
In fine, pentru. detalii, pm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Lavinia4you a răspuns:

Iti recomand sa il transformi in gta v, gasesti aici acest mod http://modurigta.ro/mod-super-grafica-gta-v/

| 123Valentin123 a răspuns:

Drag prieten.Pentru a face gta sa in gta 4 ai nevoie de mod.

| Florin_Salam_1945 a răspuns:

Bai dai la linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=kSm7vFyowow&feature=player_embedded dati la description si va arata toate site-urile care ati trebuie