| HeyDuda a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu cand e data eliberarii jocului online,, Vindictus,, pentru ca exista deja jocul eliberat insa doar daca esti in America poti sa-l joci... mda mi se pare cam nedrept, oricum multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LgMihail a răspuns:

Nu stiu...
Uita-te mai atent si macar voteaza comentul cu Folositor sau ceva gen. Sunt relativ nou pe TPU si cred ca tu poti vedea butonul pentru fundita. Eu personal nu stiu big grin

| HeyDuda explică (pentru LgMihail):

Dap jocul e genial mersi, ai vazut... fundoiu'?

| LgMihail a răspuns (pentru HeyDuda):

Dabig grin mersi

6 răspunsuri:
| LgMihail a răspuns:

Jocul e genial dupa cum vezi pe youtube...
Asta e site-ul lor principal (cel cu serverele americane):
http://vindictus.nexon.net/

Iaaar, dupa multa vreme, din cate pot vedea (nu m-am uitat prea mult pe pagina), au dat drumu la site-ul pentru Europe in engleza si germana si vad ca este si jocu:
http://vindictus.nexoneu.com/
Distractie placuta. :D Daca am gresit link sau ceva anunta-ma, ca sa verific din nou.
(acum funda... ^^?)

| HeyDuda explică:

Ok imd dupa ce am pus intrebarea am dat un ochi peste cate cv si am descoperit si eu ca au dat drumul jocului (aleluiaaa) dar mersi mult daca nu cautam ma ajuta-i u

| HeyDuda explică:

Si as vrea sa ti dau fundita dar nu-mi apare... sry stii cumva dc?

| alexfotoniu a răspuns:

Stiu ca nu aici trebuie sa postez si imi pare rau, imi cer scuze, dar cand mi-am instalat Vindictus (varianta europeana) am incercat sa intru in el si imi spunea: "Invalid license key"...iar acum cateva saptamani puteam sa intru in el dar nu imi apareau comenzile acelea "start", "optiuni" si "iesire".Ce trebuie sa fac? Ma poate ajuta cineva? Dau funda!