| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista TradeHack pentru Metin2 Servere Private happy
Eu joc Metin2 DINAMIK si as dori un Hack de 4x DMG sau un TeleportHack sau TradeHack sau orice alt hack folositor big grin
DAU FUNDA CELUI CARE IMI DA UN HACK FUNCTIONABIL!
[Atentie: nu vreau FishBot si nici MobLock sau YangHack sau prostii din astea]

2 răspunsuri:
| CristiExpSiPunct a răspuns:

Uite eu am un Trade hack foarte bun si pentru yang si pentru moblock
este ceva Gen ExoceroHack dooooar ca hackul acesta se numeste UniversalHackExo
ceva gen ala vezii dar asculta prima data trebuie sa intri in el nu scriii nimic decat intri in hack apoi in joc dai acolo la setariii intri in joc te jocii dai negot cuiva
dai accept si se da singur atentie nu poti sa folosesti decat de 8 ori pe zi hackul daca nu te prinde GM sau SGM sau GA sau TGA si iti da bann asa ca ai grija repet doar 8 ori pe zi si daca folosestii mai mult bann si ai grija numai pune intrebari din astea pe TPU ca unii care joaca metin2... poate sa se uite la intrebari si poate dau peste tine te vad sau daca vrei uite id meu sa vb sa-ti dau hackul dar trebuie sa-mi dai fundita daca nu... adios hack msms si ma bucur ca team putut ajuta in asta mersi mersi pup :X:X:X:X: asa ca,,, ai grija de tine si pup

| DraculaBest a răspuns (pentru CristiExpSiPunct):

Nu exista Trade hack