| devilmilan a întrebat:

Salut, vreau si eu un link cu liga 1 pentru fifa 2013. Am incercat RGNP,dar nu merge,va rog dati-mi add la id-ul Diavol_milanez poate ma ajutati mai mult, multumesc! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| DopefLsh a răspuns:

Http://fifaclub.org/rngp13-100/ Ăsta de aici, ştiu că e acelaşi care zici tu, dar, uită-te atent la Tutorial Instalare dacă nu te descurci.L-am avut şi eu şi mi-a mers.

| devilmilan explică (pentru DopefLsh):

Mersi, am facut la fel, dar nu mi-a mers. Am vazut si in comentarii ca nu sunt singurul.

1 răspuns: