| DJBoDo04 a întrebat:

Vreau si eu un server de metin populat adica 200+ playeri pe zi Fara 6/7 fara modate daca e sa fie cu donati sa donezi pentru iteme care poti sa le faci si in joc...La Magazin de Armuri sa aiba armuri de la lv 1-42 la Magazin de Arme sa aiba Fms+9 Ss.uri sale dropezi la metine si zenurile Sa nu fie :Metin2 CT, Metin2 NR, Metin2 DR.Metin2 BZ.

2 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Metin2Wars,sau Metin2 Night Fury, dar daca vrei doar sa te lupti incearca Metin2Hummer

| DJBoDo04 explică (pentru seedwow16):

As vrea unu cu lv 105 sau 99 maxim...