| xGLIFEx a întrebat:

vreau un metin pvp care iti da lvl max adica sa nu cresc eu....sa fie bun cu bonusuri foarte bune,cu arme si armuri bune bratari, coliere ...etc bune sa nu incepeti cu hammer sau pvp-metin2 sa fie cv nou aparut cel mai bun raspuns dau funda!winking

4 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Antic, 4Metin PVP, Metin2 Steel.Incearca-le si ai sa vezi.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| xGLIFEx explică (pentru Victor7boy):

Ma am spus ca nu vreau metine in care sa cresc ce nu intelegi

| mihaihiruta a răspuns:

Steel united hammer intesne

| TripaRamy a răspuns:

Metin2 Wars, united, frz, lgz, tim, apollo, agora si multe altele.