| bulangiul12345 a întrebat:

Salut You, am și eu o problema că placa video, când conectez la ea monitorul nu se aprinde cu toate că e testată pe alt PC și merge

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Incerca sa o conectezi prin HDMI sau DVI daca nu merge insemna ca e vina monitorului nu a placa video din moment ce ai zis ca merge si pe alt PC. Sper ca te-am ajutat!

| alecsi a răspuns:

Salut!
Poate o fi de la alt monitor nu de la placa sau poate s-o fi ars placa
Incearca mai intai pe alt calculator monitorul si dupa aia placa daca merg amandoua inseamna ca ai probleme cu unitate deci te sfatuiesc sa te duci la reparat
Sper ca te-am ajutat
Doresc funda!