| alec2001 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri gen WoW(world of warcraft) dota sau LoL(league of legends). Funda celui care imi da cel/e mai tare/tari jocuri.

2 răspunsuri:
| HardCandy a răspuns:

Imvu, Our world, Ubyworld, Lady Popular, Club mARIAN, SUPPLE, CLUB PENGUIN.MEEZ,SECOND LIFE, WEBKINZ, for story, darkorbit, triburile, travian, grepolis si metin 2

| IonutzZ5 a răspuns:

Ba horrrofitzz iti bagi joc? jocurile alea nu is gen DOTA, LOL de loc frate si eu caut de mult jocuri gen dota, lol nu am gasit pana acum