| ribak a întrebat:

Care joc este mai frumos si mai interesant, Warcraft dota sau League of legends? Dau funda celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| BlacK3r a răspuns:

Pai W.O.W. nu am jucat da iti zic asa:
-In dota joci ca prostu pentru exp ca toti eroii sunt free.Adica nu ai un scop e doar just4fun.
-In L.O.L. sunt cativa eroi free de toate categoriile care trebuie sa ii cumperi deci joci meciuri pentru ceva.
Eu sincer iti recomand Leagues Of Legends deoarece este un joc distractiv in cae face bani ca sa iti iei un ero anume si pe dealta parte sunt foarte multi oamani care joaca.
Sper ca te-am ajutat. Apropo World of Warcraft e un fel de metin2 dar cu o grafica mult mai buna.

3 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Eu iti recomand Dota 2. La multi le place si multi zic ca LOL si WOW is porcarii :/

| AntonyoBoss a răspuns:

Dota e frumos,la grafica,la gameplay,e bine gandit,dar eroii sunt gratis si tu nu ai vreun scop sa te joci,eu iti recomand league of legends,e mai popular,are mult mai multe chestii decat dota, in plus de asta e si in romana, exista skinuri foarte tare care le poti cumpara cu Euro, iti spun eu, daca esti un iubitor de acest gen de jocuri in maxim 2 saptamani o sa fi inabunit de LoL

| Bazilisc_Baz_1998 a răspuns:

Le am pe amandoua, pot spune ca Warcraft e fumos in singleplayer si LOL in multiplayer... funda?