| Ionel201011 a întrebat:

Salut, ziceti-mi va rog niste jocuri horror,actiune, sa faci level sau de exemplu sa upgradezi o masina sa faci curse cu ia si sa iti deie bani si tot sa o upgradeti [nu neaparat masina]. Precizez am un LG OPTIMUS L3 E400 dar jocurile sa fie la android request maxim 2.0 ca android meu e 2.3.6 si deja la 2.1, 2.2 merge naspa... JOCURILE SA FIE ANDROID DE LA 1.6 LA 2.0 MULTUMESC DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| seby8414 a răspuns:

Bai iti zic cel mai tare joc cu zombi :earn to die 2012 pentru android e cel mai tare si il poti incerca intr-o versiune mai "invechita" pe net e fain