| KyLerMzQ a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste servere de C.S misto de toate categoriile:Furien,Zombie, Surf etc.Si mai era unu cand omorai 3 Playeri trecea la urmatoarea arma cum se numea?

2 răspunsuri:
| MasterChyef a răspuns:

SAll.
Pred.Onlypro.ro
E cu predator.
Daca faci 20 de fraguri si daca ai 1000 $ iti apare un meniu cu ce predator vrei sa fi.

| parkourxxxX a răspuns:

Salut.
Furien: Furien.Freakz.Ro [Contine Credite+Xp+Vip Ultimate, un server de nota 10.
Zombie: In cateva zile se va deschide Zp.H-GaminG.CoM [Va avea Soul, Vip etc.]
Zombie: Zm.Freakz.Ro [Server popular de nota 10]
Respawn: Respawn.Gamelife.Ro [Un server respawn popular si foarte frumos]
Hero: Hero.Gamelife.Ro [Un server 32/32 tot timpu, popular, frumos cu xp, nivele etc.]
BaseBuilder, BB: BB.Mnx.Ro [unul dintre cele mai populare si frumoase servere BB]
Surf: Surf.Indungi.Ro [Tot, un server popular si foarte frumos, te las sa descoperi]
Biohazard: Bio.Indungi.Ro [ Are laserere + Meniu]
Funda? tongue