| Csm_Cosmyn_1999 a întrebat:

Salut, zilele astea am vrut să-mi cumpăr FIFA 22 pentru Xbox One S. Pe unde am căutat (Altex, Flanco) mi s-au spus că acest FIFA 22 trebuie sa fie neapărat pentru Xbox One S că să meargă, adică dacă înainte pe coperțile jocurilor scria Xbox One și atât, acum trebuie sa scrie Xbox One S că să meargă pe un Xbox One S. Întrebarea ar fi următoarea: Oare dacă cumpăr jocul de pe un site G2A (pe site-ul ăsta se găsește pentru Xbox One S) îmi va merge? Sau pentru România încă nu s-au adus FIFA 22 pentru Xbox One S?
Mulțumesc și ofer funda happy

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu este versiune pentru Xbox One S. E pentru Xbox One, Xbox Series X si Xbox Series S.

| Csm_Cosmyn_1999 explică (pentru Wr3nch):

Aha, deci pentru Xbox One S pa pa FIFA 22 sa înțeleg? laughing