| Sorin_Constantin_2002 a întrebat:

Salutar, știți jocuri cu zombie gen twd survival instinct sau dying light? Adică sa supraviețuiesc si sa îmi craftez singur armele sau sa le pot gasi? Jocurile sa fie gratis pe steam(daca se poate) sau de altundeva.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cauta seria Resident Evil! De la 4 in sus sunt cele mai bune!

| Sorin_Constantin_2002 explică (pentru lpavel):

Ceva free? Si first person?

| lpavel a răspuns (pentru Sorin_Constantin_2002):

Astea intra si in categoria aia! Sunt jocuri foarte bune mai ales 4 si 5. Bine nu sunt free dar cauta sa descarci de pe trackere...