| Knasty a întrebat:

Salutare. Aș vrea să știu câteva jocuri mai noi apărute care să aibă niște cereri mari pentru că am un calculator destul de performant.(zic eu). Aștept răspunsurile voastre în cel mai scurt timp posibil. PS. Dacă ați putea să îmi spuneți ceva gen Shooter sau acțiune. (Fară jocuri cu fotbal, gen: Fifa.) Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TheCostumeCat a răspuns:

Spec Ops The Line; Crysis 3; FarCry3; Call of Juarez Gunslinger; Arma 2 si 3; Si RPG:Skyrim; Fable; kingdom of amalur.