| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Care calculator ar fi mai performant și mai bun pentru gaming și fără lag la jocuri? Un calculator foarte performant sau un calculator foarte performant de gaming? care e mai bun pentru jocuri și sa nu aibă lag la jocuri noi? Dacă știți răspundeține va rog

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Dell Inspiron 3000 desktop (3.1 GHz, Intel Core i5-4440 processor, 8 GB ram, 1 TB Hard drive, Windows 7 Home Premium)
O am eu si imi merg toate jocurile foarte bine, ce joc eu acum:Far Cry 3, Gta V, Crysis 4, Fifa 14, Hitman 4 si watch dog 2014
Leam jucat pana acum si merg excelent la performante maxime big grin
Si jocurile Online precum Counter-Strike (1.6,Source,GO),Metin2 si WoW merg foarte bine

2 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

pc-ul pentru gaming! pentru ca e construit special pentru jocuri. Logic nu?

| angeloecelmaitaredinparcare explică (pentru rgx):

Ms de răspuns
Ai fb? ca poate mai Îți pun întrebări căutăm dragoi angelo poza cu un telefon