| Mda_Madalin_1997 a întrebat:

Salutare acum cateva zile am primit un xbox 360 si din cate stiu ar trebui sa am o luna gratis de gold membership si nu am primit asa ceva stie cineva cum il activez?

2 răspunsuri:
| hiDDenBoY a răspuns:

Sdak ai un xbox360 iti da un cod de membership iar tu trebuie sa-l bagi cand ai xbox live

| Andrew1Me a răspuns:

Da, iti faci un cont online, conecteaza xboxul la internet si iti va da:Create new account sau ceva de genul.Si vei primi o luna gratis... Dupa ce luna aceea se va termina poti face inca un cont/profil si mai primesti o luna. Dupa aceea mai poti face chestia asta o data si gata, nu mai ai nimic gratis. Daca iti place poti cumpara in timpul trialului inca o luna/2/ un an la un pret promotional. Sper ca te-am ajutat, BAFTA!