| zaggarony a întrebat:

Salutare all...am instalat de curand assasin creed revelation, totu`in regula si cand dau dublu click pe icoana respectiva, apare semnu ala la cursor cu loading timp de 2 secunde, iar dupa dispare si nu se intampla nimic... ce se intampla? ce sa fac. pls help!

1 răspuns:
| TheBoxer a răspuns:

Verifica daca e instalat corect si daca ai bagat crackul ...ai grija unde bagi crackul poate l-ai pus gresit trebuie pus in c:/ProgramFiles/Ubisoft/Assassin`s Creed Revelation sau poate nu ai cerintele minime de sisitem