| K4ppy a întrebat:

Salutare all, am si eu o problema.De curand am instalat jocul Combat Arms,toate bune,intru in el,ma loghez cu contul,dupa ce ma loghez,imi apare caracterul pe care sa mi-l aleg,dar totul este negru, se vede doar caracterul.nu pot sa dau Start, nu pot sa fac nimic...Am vazut un videoclip pe youtube, cand imi aparea caracterul trebuia sa imi apara si butonul de Start etc...dar la mine totul este negru.Care poate fi problema? PC MEU :2gb ram ddr2, processor Intel celeron CPU 2, 66Ghz,placa video nVdia GeForce 7300GS/7200 SE 512 cred. Cel mai bun raspuns primeste funda din partea mea garantat.happy

1 răspuns:
| stefan2223212131222 a răspuns:

Iti trebuie placa video noua am avut aceeasi problema happy XD. Imi dai funda