| K4ppy a întrebat:

Salutare all.As vrea sa joc si eu niste jocuri pe PC si chiar nu stiu niciunu.Am jucat nfs most wanted, underground 2, metin2, cs.M-am saturat de ele. Uitati cerintele pc'ului meu:Windows xp sp3, processor Intel celeron 2. 66GHz,, Ramii 1, 2GB, Placa video:nVIDIA GeForce 7200 GSI 512 MB.Cel care da cele mai multe jocuri si misto primeste funda:X

4 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Intra pe acest site cauti jocul pe carel vrei si siteul iti va spune daca jocul iti merge pe pc-ul tau.
Funda

| euandrei11 a răspuns:

Cred ca tiar merge MINECRAFT, Castle Crashers, Call Of Duty, Xmen, Spiderman 3, Spiderman Web of shadow si cam atat