| ronnan a întrebat:

Salutare! Am cumparat recent gta 5 pentru PC si in trecut am avut un cont pe gta 5 online pe o consola playstation 3. Cum as putea recupera contul pentru a ma juca pe PC? Tin sa precizez ca nu imi apare cand intru pe online sa transfer contul iar pe rockstar social club am adaugat contul pierdut la lincked accout. Multumesc frumos pentru timpul acordat

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Jocul sau contul de pe ps3 NU este compatibil cu pc-ul! Deci chiar daca il recuperezi nu il poti juca pe pc si nu poti combina 2 conturi adica cel vechi cu cel nou!