| FuzZyKenzin a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat GTA 5 pe Steam. Recent mi-am facut cont de Rockstar Games Social Club, dar nu stiu cum ma pot loga cu el. Ma poate ajuta cineva plzz? (e facut pe aceeasi adresa de email)

2 răspunsuri:
| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Verificati contul de rockstar social club pe email-ul respectivwinking

| FuzZyKenzin explică:

Deci daca intru in joc de pe steam se conecteaza automat? Nu trebuiasa scrie in colt (nume) signed in? You can access the social club tab by pressing home ca MP3?