| skism13 a întrebat:

Salutare am luat Bittlefield 3 si imi merge in 20 de frame-uri si am 4GB DDR3 de ram procesor Intel R Pentium(R) G860 Dual-Core 3 Ghz placa video Intel R HD Graphics Windows 7 ultimate 64bit. Stie cineva de ce merge asa de prost (si nu e singurul joc care merge prost). Dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai sa zici mersi ca merge si asa la cerintele pe care le are jocul! Iti trebuie o placa video de minim 1 Gb de la GTX 560 in sus si tu ai o placa video integrata care isi ia memorie din Ram pana in 251 Mb. Ce ai vrea mai mult de la placa ta integrata? E bine daca iti duce in 20 fps.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

La placa aia video zi mersi ca merge asa bine. E o placa integrata care nu e buna pentru jocuri. Tie iti trebuie o placa dedicata de la nVIDIA sau ati. Sper ca te-am ajutat.