| Dan_Muresan_1997 a întrebat:

Cine stie cum sa imi boostez fps-ul in cs go, am incercat multe lucruri, m-am uitat la videouri dar nu mi-a dat mai mult de 2 fps.
Da, am un procesor mai slab, si o placa video mai rea.
PC:
Procesor: Intel pentium dual core g2030
Placa video: Amd Radeon HD 5450
Ram: 4 gb (DDR3)
Sistem de operare: windows 7 ultimate 64 bit.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Eh, si o sa aiba un caca in loc de caca cu mot. A, si mai putin RAM disponibil.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sa scoti rahatu ala de placa video dedicata si sa te joci cu cea integrata din procesor.

| KodrutZ a răspuns (pentru CPAElites):

Eh, si o sa aiba un caca in loc de caca cu mot. A, si mai putin RAM disponibil.

| Nickname1890 a răspuns:

Schimbi calculatorul... Intelege ca jocurile care apar in ziua de azi nu mai ruleaza pe calculatoare de pe vremea bunicii. Ori bagi bani intr-un calculator daca vrei sa te joci ori iti iei o consola ori nu te mai joci si gata.