| KillSuckers a întrebat:

Am nevoie de un joc cu Spiderman. L`am avut mai demult. dar l`am sters:( Este facut in 2001 jocul..are multe personaje, printre care se numara Venom, Carnage si Doctor Octopus.[ P.S. are multe optiuni. de ex : character viwer. Acolo iti zice si prima aparitie in "comic"-urile Spiderman.
Jocul este impartit in episoade. Nu ii stiu numele, de`asta nu-l pot downlada.Va dau un videoclip de pe youtube cu el. care imi zice. http://www.youtube.com/watch?v=57cepbjwoos.

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Http://bit.ly/SsDXh2

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Cred ca e spider man 2:friend or foe.