| WeezyF a întrebat:

URGENT! Am vrut sa incarc un video pe youtube dar cand se termina de incarcat zice ca e un duplicat al unui alt videoclip,am sters, am avut acest videoclip odata cu o calitate mai proasta si l-am sters...
DE CE IMI ZICE CA E UN DUBLICAT!
FUNDA

1 răspuns:
| Laurian1999 a răspuns:

Asigura-te ca videoclipul nu este dat pe privat! Ci ca dai la eliminare/stergere/delete. Daca este pe privat, sterge-l! NU iti permite sa pui un alt video. Ori schimba numele videoclipului, sau fa-ti un alt cont proaspat de youtube si pune-l acolo.