| queenazalea a întrebat:

Am o intrebare cam "stupida" (pentru cei care cunosc bine ourworld), dar unde se baga codurile pentru gems si coins la ourworld? Va rog spuneti-mi si mie! Nu sunt noua pe ourworld am 3 conturi, unu de 67 altu de 32 si asta nou de 14, da' tot nu stiu unde se baga codurile. Daca stiti va rog spuneti-mi si mie! PLEASE. fundita :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo sus unde scrie Get Gems apoi dai pe Cuopon Code si apoi trebuie sa iti scrii id`u pentru verificare. Dupa ce ai verificat iti va da 10 gems iar apoi te duci tot la cuopon code si bagi codurile in casuta unde scrie got a coupon. Daca mai vr sa faci gemz poti intra pe www.ourgemcodes.com si vei gasi unu lunar care iti da 10 gemz unu pentru facebook care iti da tot 10 gemz si unu de coins. Daca mai ai nev de ceva numele mew pe ow este Bombonika Ta x3. Sper ca te-am ajutat!