| barbulescu12 a întrebat:

Salutare am o intrebare in legatura cu jocul world of tanks, unde ma pot inregistra la noua versiune pentru common test 8.3 am dat la register si m-a dat pe wot cu rusi si am facut si acolo cont si degeaba imi spune wrong password si nu stiu ce sa fac poate cineva sa imi faca un cont bun pentru test server sau sa ma ajute dau funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Vezi ca ti-am raspuns la cealalta intrebare. Testu' e down, 8.3 a fost lansat. Ia si citeste stirile de pe site-ul oficial, ca nu e degeaba.