| FulgericaAdrian95 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o intrebare despre jocul pe telefon cu android World of Tanks blitz. De ce imi cere ultima versiune client cand ma conectez cu internetul de pe cartela si cu WI-FI imi merge fara sa mil mai ceara? Va rog sa ma ajutati. Dau Funda

Răspuns Câştigător
| xMentalistul a răspuns:

World of Tanks blitz nu suporta conexiunea 3G sau 4G.Nu poti juca fara WI-FI si nu este nici o metoda pentru a il face sa mearga.Imi cer scuze si sper ca am fost de folos. Fundita? big grin