| ftte a întrebat:

Salutare... am o intrebare pentru cei care stiu World of Tanks cand dai pe community pe tank calc si compari 2 tancuri primul tanc pe care ti-l arata este cel mai bun dintre acelea doua?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu, deloc, sint ordonate aleator. Selecteaza o gasca de vehicule de la tier II pina pe la VII si o sa vezi. Oricum, nu prea exista tanc "mai bun", totul e sa te descurci cu ceea ce ai (exista citeva exceptii absolut abismale, cum ar fi B1 Heavy sau AMX40 stock...).