| DjMitZză a întrebat:

Salutare. Am o mare problema sa zic asa nu reusesc sa scap de ea. cred ca atunci cand am instalat vreun program m-am grabit si nu am debifat ce nu imi trebuia iar acum un virus de care nu pot scapa. am incercat 183728282 de modalitati si niciuna nu a dat roade, mi se schimba pagina de pornire in "feed.snapdo.com" si nu reusesc nici de cum sa scap de el, nici cu antivirus, nici resetare si toate cele si nici din regedit. am mai vazut un post asemanator aici dar nici ala nu m-a ajutat, va rog, ma poate ajuta cineva care stie ca pot scapa de el? Nu am chef sa schimb windows-ul.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| DjMitZză explică:

Multumesc foarte frumos! A functionat cu a 2-a varianta. Daca esti din Brasov dau si o bere!

| Salontanul a răspuns (pentru DjMitZză):

Multumesc si eu! Nu beau bere. Sunt nascut in Brasov dar stau in Salonta ca aswa a aparut pseudonimul "Salontanul". Daca ai drum prin Salonta te servesc eu cu o palinca ca mie nu-mi place berea. laughing