| Casa a întrebat:

Am o mica problema si aceea ar fi ca mi-am instalat un joc,, cosack back to war,, dar faza e ca nu imi arata mousse dar se aude cand il misc, dar de fapt sta pe loc...Cum as putea face sa imi mearga sa fac mousse pe joc.

Oare o fi de vina laptopul? Am laptop model,, assus,,,.Pe PC merge sa jocu fara problema, dar pe laptop nu.straight face

1 răspuns:
| XxMatei99xX a răspuns:

Pai poate ai o problema la mouse ca ori a murit ori laptop-ul tau nu e bun