| Gsiwgsgsusfsu a întrebat:

Salut! Am o problema mai mare astazi am instalat o aplicatie Toolkit pentru a conecta conrollerul de la ps4 la laptop dupa ce am instalat tot am observat ca nu imi merge mouse ul si tastaura laptopul le vedea dar nu mergeau erau aprinse dar nu stiu ce sa fac sa fac sa meargă puteti sa ma ajutati? ofer funda.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Solutia este reinstalarea windows-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva se dezactiveaza cand folosesti controllerul?
Daca scoti controllerul isi revine?
Poti incerca si un restart. Poate este vreun conflict de drivere,

| Gsiwgsgsusfsu explică (pentru anonim_4396):

Nu nu merge incercai

| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Buna. Trebuie sa le dezinstalezi. Daca nu merge, dai restart la laptop si intri in Safe Mode, dupa aia Control Panel, si dezinstalezi toolkitul

| Gsiwgsgsusfsu explică (pentru Vilcu_Andra_1982):

Il dezinstalai si nu merge