| Satyr666 a întrebat:

Salutare!
Am o nelamurire: Ieri mi-am instalat Saints Row 3 m-am incadrat in cerintele minime am pus totul pe Low, dar imi merge sacadat, dar in intru in meniu merge totul bine dar cand intru in joc merge "in poze" ma puteti ajuta cumva?straight face

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Seteaza de la Nvidia, daca ai, pe multisampling, instaleaza o versiune mai noua de directx si descarca driver video mai nou.

| Satyr666 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Mi-am luat direct x 10

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Satyr666):

Si merge?

| Satyr666 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Jocul merge numa merge sacadat

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Satyr666):

Poate ai lag mare, mai treuie sa iti ichizi di procesele nefolositoare, si sa inchizi si browserele in timp ce ruleaza jocul. Incearca sa bagi alt crack in joc.

| Satyr666 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

M-am prins merge ok acum

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Satyr666):

Okay.

| pinciu a răspuns (pentru Satyr666):

Exact aceeasi problema o am si eu...tu cum ai reusit sa faci sa-ti mearga?

| Satyr666 explică (pentru pinciu):

De la sine, acum l-am terminat deja de vreo 2-3 ori, da-le toate pe LOWwinking