| Balog_Patrick_1998 a întrebat:

Salutare am o problema.Am gasit un fisier cu opera si din greseala am dat pe o fila si scria open with si am dat open with opera.Si acuma aproape toate iconitele din bara, dekstop si din meniul de start sunt cu o fila opera...sad Cum pot sa le refac la loc?

1 răspuns:
| gabrielbosssmecherdesmecher a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca mie iconitele imi apareau ca windows media player si cand apasam sa intru in ceva mi se deschide windows media player asa ca am instalat windowsul din bios si trebuie formatat hardul din bios daca nu il formatezi o sa-ti apara la fel