| tripleM a întrebat:

Am o problema...
Am instalat un program Autocad, dar cand doresc sa il deschid imi apare This program has known compatibility issues si 3 casute pe care sa dai click Check for solution online, Run program, Cancel. Daca dau Run program nu se intampla nimic.
De precizat ca am Windows7. Se poate rezolva problema sa pot rula programul fara probleme si fara sa-mi schimb windows-ul?

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Programul nu este compatibil cu versiunea windowsului! Incearca sa schimbi windowsul s-au sa reinstalezi programul!