| D1zzy a întrebat:

Salutare

Am o problema cu pc-u...
Am windows 7 ultimate 32 bits si nu reusesc sa joc cs-u bine angry.

Grafica e ciudata am maxim 60 fps...

Nici driverele de la placa video nu le-am gasit, ma puteti ajuta va rog?

add mfoooxie@yahoo.com

3 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Daca nu ai driverele bune la placa video e normal sa faca asa.Sau poate le ai bune si ai placa video slaba. Spune-mi procesorul, ramii, placa video

| CristianAnonymous a răspuns:

Daca stii sa reinstalezi pc, reinstaleazal apoi dupa ce la-i reinstalat descarcati driver genius professional acel program iti scaneaza pc si iti da el driverele necesare pentru pc si apoi va merge cs iti garantez si eu am avut probleme la cs cu windows 7
THIS WINDOWS DON'T SUPORT OPENGL si l-am refacut cu acel program xD
Bafta.

| DiZzY_2267 a răspuns:

Procesor : AMD Athlon (tm) 64 processor 3800+. ~ 2, 4ghz.

Memorie : 4096MB RAM

Placa video : ATI Radeon HD 4670 ( Microsoft Corporation )
Producator ATI Technologies Inc.
Tip DAC: Internal DAC (400Mhz)
Memorie toatala, aprox : 2042 MB.

Mi-am instalat Slim Drivers si tot asa face angry.
Cand intru in cs pot juca doar pe modul Software cand il pun pe OpenGl zice ceva de placa video...