| shoBy1 a întrebat:

Salutare. am o problema la fifa 2007, cand ma joc, vreau sa dau sut sau pase, dar daca vreau sa fac asta trebuie sa nu mai apas pe nici un alt buton. daca apas pe altceva nu are efect ci merge pe butonul pe care il tineam apasat de la inceput. aveti vreo parere va rog.

1 răspuns:
| VladRoacker a răspuns:

Vezi la setari gasesti acolo care e problema ori tu ori altcineva a umblat acolo si ia schimbat o setarewinking ori asa e de pe net.