| R18 a întrebat:

Am reusit sa repar jocul FIFA12, dar am o dilema. Cum nu pot juca Online, as vrea sa incerc sa duc o cariera la o echipa buna, dar nu imi place ca jucatori sunt destul de scumpi, iar bugetul echipelor sunt mici. Cine imi poate recomanda o echipa la FIFA12 cu un buget asa si asa si cu jucatori tineri (pana in 25 ani)?

1 răspuns:
| SoundLyke a răspuns:

Pai sunt echipe destule de bune in Spania de ex Barcelona R.Madrid sau daca nu poti sa intri in setari acolo la echipe si iti muti tu jucatori la ce echipa vrei i salvezi si apoi iti incepi o cariera cu echipa pe care tiai pus jucatori