| notnice a întrebat:

Salut, am o cariera cu Newcastle la fifa 16. In doua sezoane am reusit sa castig titlul de 2 ori si Champions League. Acum eu ma gandeam sa ma duc la Liverpool si sa incerc sa ii ridic inapoi (acestia au terminat pe 15 in ultimul sezon) dar au un buget foarte mare si nu stiu ce alegere sa fac. Tin sa mentionez ca la aceasta echipa am multi tineri care au crescut 80+ in OVR. Acum, nu stiu daca sa schimb echipa sau sa raman la Newcastle si cum as putea sa fac jocul mai greu pentru ca, castig meciurile prea usor...

Răspuns Câştigător
| basty1923 a răspuns:

Du-te la liverpool si incearca sa ii ridici!
si incearca sa cumperi cativa jucatori de la fosta ta echipa newcastle(jucatori tineri)