| EdiT a întrebat:

Am o mică dilemă. Eu am PC. Aș vrea să joc Battlefield 3 cu un prieten. Întrebarea este: Putem juca jocul ăsta online, în aceeiași echipă, pe același server etc dacă el are doar consolă? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut...pai nu merge, este ceva gen, tu sa te joci pe telefon si el pe calculator nu se poate juca, spune-i sa isi cumpere calculator altfel nu poti juca, dar ai steam? Ca la battlefield 3 ai nevoie de steam sa joci online...

| EdiT explică (pentru Brâncuşi):

Sau Origin...

| Brâncuşi a răspuns (pentru EdiT):

Exact...

| Raducu95 a răspuns:

Nu se poate.
Ori aveti la fel ori nu...
fundita?