| wylbiris a întrebat:

Salutare, am si eu cateva intrebari legate te "The Sims 3", la care nu am gasit raspunsuri clare pe net,
M-ar interesa sa stiu daca exista vreo parola pentru a face o femeie sa ramana instant insarcinata sau o cale mai usoara, de a avea cant mai multi copii, as dori sa mai stiu daca am deja 8 membrii in familie, mai poate avea copii un cuplu sau jocul permite max 8 membri? Tot in aceasta categorie si aceasta ultima intrebare, cum folosesc parola "ageupnpc"? ca nu reuses nici cum. am pus si numele simusul in loc de npc si toate variantele, jocul imi spune in continure ca parola nu exista.

Multumescwinking

1 răspuns:
| Clau00 a răspuns:

Pai chiar nu exista parola. daca vrei o paraola pentru bani e motherlode.Nu...femeia nu poate ramane insarcinata cu coduri.