| afrodita3333 a întrebat:

Fumdita.stiu ca probabil v-ati saturat de imtrebari legate de sims, dar chiar nu stiu unde asi putea sa gasesc raspunsul la imtrebarea mea.asa ca uitati.am sims 3 luat de pe net, totu bine, jocul merge dar nu stiu cum sa bag parolele, acelea de bani.stiu ca ar trebui sa apara o casetuta cand apas ctrl+shift+c dar nu imi apare. exista alte metode, alte taste sau care ar putea fi problema.

5 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Cand il termini laughing iti zicem noi parolelewinking sau unde le gasesti happy Spor la joc.

| woody_9489 a răspuns:

Astea de pe net in general nu sunt bune 100%. mai bine ti-l iei de la Diverta sau magazine specializate, ca sa nu ai probleme happy

| love44katyp a răspuns:

Poti sa-mi trimiti un mesaj cu siteu'? apoi poti sa-i raspunzi la o intrebare si promit ca iti dau fundita

| Glamour612 a răspuns:

Vreau si eu site-ul de pe care t-i l-ai luat plsssbatting eyelashes:*:*:*

| roxanna2000 a răspuns:

La sims3 merg parolele. Cea mai folosita de jucatori e motherlode ( 50.000 lei ). Apesi pe ctrl+shift+c iar apoi bagi codul "motherlode" apoi dai enter. Nu are cum sa nu mearga... si eu ma joc si merge chiar foarte bine. happy. Sper ca te-am ajutat.