| Adix232 a întrebat:

Salutare. am si eu mare problema cand stau pe net.
Mi se tot deschide astfel de pagini intr-o fila noua cu urmatorul link: http://lp.empire.goodgamestudios.com/? country=ro&pid=556&camp=1&gid=12&cid=142572&tid=4506443% C2%A0.
Precizez ca folosesc Mozzila si aceste pagini nu se deschid mereu... dar cand apuca sa se deschida o data, se mai deschide de vreo 10-15 ori acea pagina, fara a face nimic eu.
Astept raspunsuri si dau funda daca rezolv problema!

7 răspunsuri:
| qpDarkD a răspuns:

Se deschid automat pe unele pagini
Funda?

| Adix232 explică:

Nu-i bun niciun raspuns. asa ca n-am de ce sa acord funda...

| Fen0men0 a răspuns:

Aceste pagini se deschid la oricine. Dar, numai la unele pagini. happy
Fundă? big grin

| Adix232 explică (pentru Fen0men0):

Nu vezi bine ce am scris?
Am zis ca fara a face nimic se deschid acele pagini!

| Fen0men0 a răspuns (pentru Adix232):

Eu văd bine ce ai scris, n-am probleme cu vederea. Și mie îmi face la fel. Făcând nimic.

| Adix232 explică (pentru Fen0men0):

Si care o fi cauza? Deci e insuportabil. cum am mai spus, nu tot mereu face asa. dar cand apuca sa faca o data, mai face de 15-20 de ori in urmatoarele 5 min... Abia mi-am reinstalat windowsu de cateva zile. nu stiu e are!

| Fen0men0 a răspuns (pentru Adix232):

thinking Ai o problemă serioasă... Nu știu cum să te ajut. Îmi pare rău...