| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o curiozitate pentru cei ce joaca jocuri browser - based - games ( adica jocuri online gen : ikariam, gladiatus, bitefight etc ) :

Ce v-ar placea sa aveti intr-un joc gen gladiatus sau bitefight?
Sau aveti idei care v-ar placea sa devina reale in joc?

Ce nu suportati in mod special in jocurile de acest fel?

( Eu lucrez la un astfel de joc si nu sunt un incuiat, doresc sa intreb lumea de idei, solutii, etc )

Multumesc

2 răspunsuri:
| Actaar a răspuns:

N-ai tu fata de programare HTML.

| bege a răspuns:

Salut, eu as vrea sa va propun End Of Us, prima mea dragoste in materie de browser bases games. joc 100% romanesc, nu are nevoie de download, e free to play si nici nu poti sa donezi ca sa-ti creezi un avantaj.
E un joc de strategie destul de complex dar fun de jucat. Eu il recomand cu caldura. Povestea de asemenea e una demna de un film poate fi citita in meniul jocului (Earth is now a dead planet, everywhere lurking machines, aliens or humans that are trying so survive in the harsh environment. A long war that doesn't foresees any winners but only a long way for each of the sides.

Which will prevail only time will tell, letting us 2 options: to be observers or to take part in this great war. - doar un fragment)
Poate fi selectata limba engleza sau romana.
A avut un succes destul de mare acu-s 7-8 ani cand l-am descoperit eu, dar Game Masterul din pacate nu s-a m-ai putut ocupa de el si a intrat intr-o cadere libera, acum s-a redeschis!
Incercati, dati-i o sansa si o sa va indragostiti de el, e mult prea fumos ca sa nu fie jucat.
sper ca aceste putine cuvinte ale mele sa va faca sa-l indragiti precum il indragesc si eu.
adresa e http://endofus.ens.ro/
va astept!
pentru orice intrebari ingame name e bege.
(nu sunt admin, nu sunt moderator, sunt doar un jucator care iubeste jocul si vrea sa-l cunoasca si alti jucatori, sa aiba succesul care l-a avut odata, de ce? pentru ca merita!