| edialexandru97 a întrebat:

Salutare. As vrea si eu sa stiu niste jocuri de browser pe care sa le joc. Dar nu cum ar fi bitefight, ikariam, ceva mai necunoscut. A si daca stiti jocuri cu manager de fotbal.Care lasa cele mai multe jocuri are funda.

Răspuns Câştigător
| EckoTM a răspuns:

Pai.ar fi,Conquiztador-cultura si inteligenta; Grepolis-constructii,turnuri, asemanator cu ikariam, Travian-strategie; Gladiator-cu gladiatori iti faci propriul gladiator si te bati in diferite ligi dar ar mai fi si Fotball Manager... Sper ca am ajutat.