| zuokik97 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare am un server de cs hostat la firma de host ElHost si am tinut redirecte si mi-au dat un raspuns la tiketul meu facut pe site k s-ar putea sa fi luat ban de la valve... daca puteti sa-mi spuneti si mie cum sa scot banul. sau altceva...

1 răspuns:
| AndreeaBianca2012 a răspuns:

Deci fi atent, tu tebuie sa explici mai mult, dar ca sa scoti un ban scrii in consola amx_unban nume ip Exemplu: amx_unban Deea 86.121.81.151