| cristi_1959 a întrebat:

Salutare am si eu o nelamurire in legatura cu laptop-ul meu, am un laptop hp 625 cu configuratie http://www.emag.ro/......--pXX885ES si nu inteleg de ce nu imi merg unele jocuri la el, de exemplu am pc mai slab la configuratie ca la laptop si imi merge fifa 11 perfect dar pe laptop nu imi merge, trebuie sa umblu eu pe undeva prin bios sa fac vreo setare ceva sau altundeva? Ma poate ajuta cineva va rog.

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil pe PC ai win xp iar pe laptop win7, care e mai pretentios cu resursele.