| POPUBOGDAN2004 a întrebat:

Am si eu o nelamurire, si m-am gandit ca poate ma ajuta cineva de pe aici. Eu am un abonament la internet la telekom si viteza in zona in care stau eu este de 5mb, cand fac un speed test pe net imi apare 4.5-5.5mb, am intrat in task manager si imi apare 4.1-5mb, dar cand descarc un joc se descarca cu 0, 2 -0, 7 maxim, de ce?
http://prntscr.com/ly7qp8

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Posibil ca serverul de unde descarci jocul este prea aglomerat sau traseul către/dinspre server nu asigură un trafic cu viteză mai mare